Një burrë dyshohet se u sulmua fizikisht nga djali i tij

Prishtinë | 13 Qer 2021 | 11:23 | Nga Ekonomia Online

Një burrë dyshohet se është sulmuar fizikisht me grushte nga djali i tij në Suharekë më 12 qershor.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se viktima ka marrë tretman mjekësor në Emergjencën e Suharekës dhe është udhëzuar për tretman të mëtejshëm në Spitalin Rajonal në Prizren.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë, rasti vazhdon të hetohet.

Të ngjashme