Një çift në Zveçan gjen të vdekur vëllain e burrit në shtëpi, kishte lënë një letër lamtumire

Prishtinë | 23 Jan 2022 | 15:46 | Nga Ekonomia Online

Një çift në Komunën e Zveçanit është tronditur sot, kur rreth orës 11:45, në shtëpinë e tyre, gjetën pa shenja jete vëllain e burrit.

Burimet brenda Prokurorisë i kanë thënë Sinjalit se çifti gjeti 64-vjeçarin, i cili rridhte gjak nga hunda dhe goja.

Në një tavolinë në shtëpi ata kanë gjetur një letër lamtumire, të cilën sipas drejtshkrimit, ishte i të ndjerit, Nedeljkoviq Milanka.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe ekipi mjekësor. Mjeku ligjor e ka konstatuar vdekjen e tij dhe e ka cilësuar atë si vdekje të dyshimtë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme