Një femër kapet me marihuanë në Burgun e Dubravës

Prishtinë | 09 Jan 2018 | 10:27 | Nga

Një femër është arrestuar në Burgun e Dubravës në Istog, pasi gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme dhe është duke u hetuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme