Një femër largohet nga shtëpia e saj në Suharekë

Prishtinë | 20 Pri 2021 | 09:22 | Nga Ekonomia Online

Një person ka njoftuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia me veturë dhe nuk është kthyer më.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 20:40, në Suharekë.

“Ankuesi mashkull  kosovar ka njoftuar se vajza e tij,  viktima feme kosovare ka dalë nga shtëpia me veturë dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raport.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme