Një femër raporton në polici se është dhunuar në një motel në Lipjan

Prishtinë | 03 Kor 2022 | 10:30 | Nga Ekonomia Online

Një femër ka raportuar në polici se është dhunuar nga një mashkull.

Rasti ka ndodhur të premten në një motel në Lipjan.

Lidhur me rastin është informuar dhe janë duke u zhvilluar hetimet lidhur me rastin.

DHUNIM

Lipjan 01.07.2022 – 09:30. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se në një motel është dhunuar nga një person mashkull i panjohur. Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të ngjashme