Një grua në Prishtinë keqtrajton fëmijën e saj, burri e raporton në polici

Prishtinë | 13 Nën 2019 | 10:11 | Nga Ekonomia Online

Dje në lagjen e spitalit në Prishtinë, një grua ka keqtrajtuar fëmijën e vet.

Në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës, thuhet se ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se ish bashkëshortja e tij e dyshuara femër K-Shqiptare, ka keqtrajtuar fëmijën e tyre të mitur.

“Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme