Një i arrestuar për organizim të skemave piramidale

Prishtinë | 27 Qer 2019 | 13:04 | Nga Ekonomia Online

Është arrestuar një person në Istog për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit.

“Rr. “8 Maji”, Istog 26.06.2019-20:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/ shqiptar pasi që në lokalin e tij janë gjetur dhe konfiskuar aparate të lojërave të fatit. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin policor.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme