Një kamion i rrokullisur dhe një BMW e shtypur, dalin pamjet nga aksidenti në Qafë e Duhlës

Prishtinë | 25 Qer 2022 | 14:26 | Nga Ekonomia Online

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Shtime-Duhël, ku janë përfshirë dy automjete.

Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë pësuar tre persona, të cilët janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:00 në aksin rrugor Shtime-Dulë. Në aksident janë përfshirë dy automjete me targa vendore. Ndihmë mjekësore kanë kërkuar tre persona të cilët janë transferuar për trajtim në QKUK”, tha Gashi.

VIDEO

Të ngjashme