Një kosovar mbytet te Rana e Hedhun në Shëngjin

Prishtinë | 09 Sht 2017 | 14:10 | Nga

Një pushues nga Kosova, identiteti i të cilit nuk dihet ende, është mbytur në vendin e quajtur “Te Rana e Hedhun” në Shëngjin, pasi ishte futur për t’u larë në det.

Polumbarët po punojnë për nxjerrjen e trupit të personit të mbytur por dallgët e shumta vështirësojnë operacionin e polumbarëve, raportojnë mediet nga Shqipëria.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur tek zona e quajtur “Rana e Hedhun” dhe i mbyturi është shtetas kosovar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme