Një person sulmon fizikisht dy femra në Pejë

Prishtinë | 02 Qer 2021 | 09:05 | Nga Ekonomia Online

Një person është arrestuar pasi që kishte sulmuar dhe rrëzuar për toke dy femra.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 13:15 në rrugën “Wesly Clark”, në Pejë.

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte sulmuar dhe rrëzuar për toke dy viktimat femra kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme