Një vajzë ankohet në Polici: Për tri vjet jam duke u ngacmuar dhe shqetësuar nga një person

Prishtinë | 22 Sht 2022 | 08:55 | Nga Ekonomia Online

Një vajzë është ankuar në Polici, pasi thotë se është duke u ngacmuar seksualisht po shqetësohet nga një person për tri vjet rresht.

Ankesën e parë bërë të mërkurën 14:30.

Raporti i plotë i Policisë:

Rr. Sylejman Vokshi, Prishtinë 21.09.2022 – 14:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se për tri vite është duke u shqetësuar–ngacmuar nga i dyshuari mashkull  kosovar, i cili sipas tij është duke i linçuar foto me të cilat nxit urrejtje kundër tij. Rasti është duke u hetuar.

Të ngjashme