Një i vdekur në Prishtinë (Foto)

Prishtinë | 06 Sht 2016 | 17:43 | Nga

Një person ka humbur jetën në lagjen “Arbëria” në kryeqytet.

Ai nuk ka qenë i aksidentuar por sipas dëshmitarëve ai ka dal nga vetura dhe mendohet që ka pësuar infarkt. Personi i vdekur ishte rreth të pesëdhjetave, njofton Klan Kosova.

Vetura nga e cila ai ka dal për tu shtrirë pa ndenja në rrugë është me tabela të Serbisë.

vetura me llogo

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme