Pamje nga aksidenti në Prishtinë ku vdiqën katër persona (Video)

Prishtinë | 28 Kor 2017 | 09:51 | Nga

Tre burra dhe një grua kanë vdekur në aksidentin që ka ndodhur pas mesnatës në hyrje të Prishtinës, gjegjësisht tek rrethrrotullimi në Lakrishte.

Raportohet se vetura e cila ka rënë nga ura në hyrje të Prishtinës ishte me targa të Gjermanisë ndërsa në të po udhëtonin pesë qytetarë nga Vitia tre meshkuj dhe dy femra.

Më poshtë mund t`i ndiqni pamjet e regjistruara nga Klan Kosova nga ky aksident i tmerrshëm.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme