Pas 18 vjetësh arrestohet një i dyshuar për vrasje në Ferizaj

Prishtinë | 01 Qer 2020 | 09:43 | Nga Ekonomia Online

Një person është arrestuar në Ferizaj për një vrasje të cilën dyshohet se e ka kryer në vitin 2002.

I njëjti sipas njoftimit është arrestuar me urdhër ndërkombëtar dhe pastaj është ekstraduar në Kosovë, mirëpo Policia nuk ka treguar nga cili vend është ekstraduar.

Me vendim të Prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme