Pas 7 muajsh në arrati, arrestohet një i dyshuar për vrasjen e taksistit në Gjilan

Prishtinë | 17 Mar 2022 | 11:00 | Nga Ekonomia Online

Pas shtatë muajsh në arrati policia ka arrestuar edhe një të dyshuar për vrasjen e taksistit B.V., në shtator të vitit të kaluar në Gjilan.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

VRASJE E RËNDË/Gjilan (NN) 12.09.2021 – 19:45. Me 16.03.2022 lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme