Pejë: Digjet një shtëpi

Pejë | 28 Kor 2017 | 15:39 | Nga

Është përfshirë nga flakët një shtëpi dhe një objekt përcjellë në lagjen “Dardania” të Pejës. Rastin e ndodhur gjatë së enjtes në polici e ka raportuar babai i personit që i është djegur shtëpia. Njësia policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Policia është duke hetuar rastin,

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme