Përfshihet nga zjarri një lokal i pashfrytëzuar në Gërmi

Prishtinë | 18 Jan 2020 | 15:39 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Një objekt i pashfrytëzuar afër Parkut të Gërmisë është përfshirë nga zjarri, sot pasdite.

Flaka dhe tymi kanë kapluar objektin e ish-restorant “Rio”, sikur shihet dhe në pamjet e Ekonomia Online.

Zjarrfikësit kanë intervenuar dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

Rastin e ka konfirmuar dhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Po tash sa u informuam. Lajmi i parë është se një lokal i pashfrytëzuar është përfshirë nga zjarri”, ka thënë Krasniqi, për EO.

Nuk ka të lënduar. Ndërsa ende nuk dihet si nisi zjarri.

Lexo më shumë:

Të ngjashme