Përleshje masive në Pejë, arrestohet tre persona

Prishtinë | 24 Dhj 2016 | 14:10 | Nga

Në Pejë dje ka ndodhur një përleshje masive mes tre personave në njërën anë dhe dy të tjerëve në anën tjetër.

“Janë arrestuar tre të dyshuara meshkuj K-Shqiptarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshja kanë sulmuar fizikisht dy viktima meshkuj K-Shqiptarë. Të dyshuarit janë intervistuar”, thuhet në raportin policor.

Me vendim të prokurorit njëri prej tyre është dërguar në mbajtje, ndërsa ty të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme