Pesë persona lëndohen në aksident trafiku

Prishtinë | 18 Shk 2017 | 12:31 | Nga

Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku. Sipas Policisë, aksidenti ka ndodhur te rreth rrotullimi te BBC-ja në Fushë Kosovë, ku janë përfshi dy automjeteve civile.

Sipas Policisë, përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar një mashkull dhe katër femra K/Shqiptar-e të cilët janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Njëri nga drejtuesit është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme