Pesë të lënduar nga aksidenti në autostradën Prishtinë-Ferizaj

Prishtinë | 25 Jan 2020 | 17:32 | Nga Ekonomia Online

Sot rreth orës 16:30 ka ndodhur një aksident trafiku në autostradën Prishtinë-Ferizaj, ku si pasojë pesë persona kanë marrë lëndime trupore.

Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, i cili ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur midis dy veturave.

“Aksidenti ka ndodhur në ora 16:30. Të përfshira janë dy vetura dhe lëndime kanë pësuar pesë persona”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme