Plagosë veten me armë, përfundon në spital

Prishtinë | 12 Jan 2018 | 10:29 | Nga

Një person ka përfunduar në spital pasi që ka plagosur veten në një nga lokalet e Prishtinës.

Ngjarja ka ndodhur të enjten në rrugën “ 28 Nëntori” në kryeqytet.

I dyshuari është dërguar në QKUK për tretman mjekësor ndërsa tek ai është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me dy fishekë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme