Plagoset aksidentalisht një gruan në Prishtinë

Prishtinë | 07 Dhj 2019 | 12:33 | Nga Ekonomia Online

Të premten rreth orës 13:11, një grua në rrugën “Sylejman Jashari”, gjatë pastrimit të shtëpisë ku punon, aksidentalisht ka shkrepur pistoletën dhe ka plagosur vetën.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes është konfiskuar pistoleta me katër fishekë.

“Nga i dyshuari është konfiskuar edhe një pushkë gjuetie me leje të skaduar. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme