Plagoset një person në Prishtinë

Prishtinë | 29 Kor 2019 | 11:33 | Nga Ekonomia Online

Një person është arrestuar pasi ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës.

Sipas njoftimit, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, transmeton Koha.net.

Nga i dyshuari është konfiskuar një pistoletë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast.

Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme