Podujevë: E bën gruan për spital, arrestohet

Prishtinë | 18 Qer 2019 | 12:26 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se në Podujevë mbrëmë ka arrestuar një person, pasi që i njëjti dje ka sulmuar fizikisht viktimën femër.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00, derisa viktima ka pranuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi i njëjti eka sulmuar fizikisht viktimën  femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe  është dërguar për tretman mjekësor.I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim të policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme