Podujevë, rrahen dy femra mes vete

Prishtinë | 20 Qer 2021 | 09:44 | Nga Ekonomia Online

Dy femra janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje verbale.

Rasti ka ndodhur në fshatin Letanc të Podujevës të shtunën rreth orës 21:00.

Dy të dyshuarat kanë prauar trajtim mjekësor.

Ato janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Fsh. Letanc, Podujevë 19.06.2021-21:00. Është raportuar se dy të dyshuara femra kosovare kanë pranuar trajtim mjekësor, pasi që të njëjtat pas një mosmarrëveshje verbale janë rrahur mes veti. Të njëjtat janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjashme