Policia arreston një person në Deçan, mbante në mënyrë ilegale lojërat e fatit

Prishtinë | 14 Kor 2019 | 08:54 | Nga Ekonomia Online

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti  është hasur duke mbajtur të hapur lokalin e tij në mënyrë ilegale.

Gjatë kontrollit i janë gjetur aparate të lojërave të fatit dhe mjete tjera për lojëra bixhozi.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

Të ngjashme