Policia bastis një shtëpi në Gjakovë

Prishtinë | 23 Nën 2017 | 11:53 | Nga

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi të njëjtit i është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike AK 47.

Sipas raportit policor, i dyshuari është arrestuar gjatë bastisjes së shtëpisë së tij.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin është liruar në procedurë të rregull.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme