Policia e Hanit të Elezit arreston personin e kërkuar nga Gjykata

Prishtinë | 12 Tet 2018 | 13:35 | Nga Ekonomia Online

Përmes një komunikate për media, Policia e Hanit të Elezit ka bërë të ditur se ka arrestuar gjatë ditës së djeshme personin Rr. Sh., i cili u dërgua në vuajtje të dënimit në kohëzgjatje prej 2 vitesh e 6 muajsh.

Komunikata e plotë:

“Në kuadër të zbatimit të urdhëresës së Gjykatës Themelore –dega në Kaçanik, gjatë ditës së sotme,  policia e Hanit të Elezit  ka arrestuar   personin  Rr.Sh. (m/sh/k/ 28 vjeç) në bazë të urdhëresës ED.nr.4/18 dhe pas kompletimit të dokumentacionit përcjellës, i njejti dërgohet në vuajtje të dënimit në kohëzgjatje prej 2 vite e 6 muaj”.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme