Policia e Kosovës dhe Shqipërisë po qëndrojnë pranë pushuesve

Prishtinë | 08 Kor 2018 | 12:48 | Nga

Policia e Shqipërisë, më saktësisht ajo në Lezhë dhe Policia e Kosovës po qëndrojnë pranë pushuesve për një sezon turistik sa më të qetë dhe të sigurt.

“Për çdo shqetësim e emergjencë, telefononi falas 112 , dhe policia do jetë pranë jush. Në shërbim të çdo qytetari 24h , edhe Stacioni Policor Shëngjin me numrat 0694112876 dhe (0) 281 22 010”, thuhet në një njoftim të policisë”, thuhet në njoftim.

Më 1 korrik, filloi patrullimi i përbashkët i policëve nga dy vendet.

Të ngjashme