Policia jep detaje rreth plagosjes në Prishtinë

Prishtinë | 12 Maj 2017 | 22:11 | Nga

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sonte në mbrëmje, në rrugën “Perandori Justinian” në Prishtinë, ka konfirmuar nga zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti ka bërë të ditur se i dyshuari është K.H., dhe se policia është në kërkim të tij.

Ahmeti ka deklaruar se i plagosuri është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

“Rreth ores 20:30 , ne rrugen perandori justinian ne Prishtine eshte plagosur me arme zjarri nje person mashkull K.H. i njejti eshte derguar per tretman mjekesor ne QKUK. Aktualisht jemi ne kerkim te personit te dyshuar i cili eshte identifikuar nga policia”, ka sqaruar ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme