Policia kap 521 gramë marihuanë në Vushtrri

Prishtinë | 24 Qer 2017 | 12:41 | Nga

Në Vushtrri është raportuar një rast nga policia e Kosovës, për bastisje të shtëpisë së një të dyshuari ku i kanë gjetur dhe konfiskuar 521 gramë substancë të llojit marihuanë.

”Njësiti DHTN-Mitrovicë Veri , me urdhër të Gjykatës, kanë bastisur shtëpinë e të dyshuarit mashkull K-Shqiptar ku kanë gjetur dhe konfiskuar 521 gr substancë të dyshuar Narkotike të llojit Marihuanë . Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe me vendim te prokurorit dërgohet në mbajtje”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme