Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për arrestimin e Veljçkoviç (Foto)

Prishtinë | 27 Shk 2020 | 15:49 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës, me autorizim nga prokuroria, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e të dhënave, të cilat do të ndihmonin në arrestimin e  personit të dyshuar:

I dyshuari: Marjan Veljçkoviç, lindur me 13.05.1978,

1251102151
  • Numri i letërnjoftimit RKS: 125121102151
  • Numri i pasaportës RKS: P01042667
  • Veprat penale: ‘Falsifikim i dokumenteve’ dhe ‘Legalizim i përmbajtjes së rreme’.

Për çdo informatë që mund të çojë në arrestimin e të dyshuarit, mund të kontaktoni policinë në numrat: 192 ose 080019999 (pa pagesë)./EO

Të ngjashme