Policia konfirmon vdekjen e personit që ra nga ndërtesa

Prishtinë | 16 Maj 2017 | 11:47 | Nga

Policia e Kosovës ka konfirmuar  se personi që ka rënë nga banesa në Lagjen “Dardania” ka vdekur.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti ka thënë se ekipet mjekësore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar se personi ka humbe jetë.

“Policia e Kosovës rreth orës 10:00 është njoftuar se një person ka rënë nga një banës në Lagjen Dardania të Prishtinës, dhe menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes së bashku me ndihme e shpejt ku kanë konstatuar se një mashkull rreth 60 vjeçar ka humbur jetë”, shkruan Arbresh.info.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme