Policia raporton për një vdekje të dyshimtë, në Suharekë

Prishtinë | 11 Sht 2020 | 10:03 | Nga Ekonomia Online

Në Policinë e Kosovës është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Suharekë.

Suharekë 10.09.2020 – 13:40. Viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke kryer disa punime në një shtëpi, në rrethana të pa njohura dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe është lënduar. Viktima është dërguar në QKMF, ku më pas është konstatuar nga mjeku, vdekja e tij. Me vendim të prokurorit, turpi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.”, njofton Policia e Kosovës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme