Policia sapo arrestoi babë e bir për vrasjen në Zahaq

Pejë | 24 Shk 2017 | 15:26 | Nga

Sapo është arrestuar edhe i dyshuari i dytë i vrasjes në fshatin Zahaq të Pejës, kurse më herët është njoftuar se personi tjetër është arrestuar nga policia
Babë e bir janë arrestuar për vrasjen ne fshatin Zahaq të Pejës, raporton Gazeta Express.

Viktima Brahim Neziri 56 vjeç nga fshati Zahaq , u vra sot rreth orës 12:10, në rrugën “Besnik Lajqi” në Pejë. Vrasja ndodhi para shtëpisë së vrasësve.

Të arrestuarit, babë e birë, dyshohet se kanë vrarë Brahim Nezirin dhe kanë plagosur djalin e tij 27 vjeçar.

56 vjeçari ishte baba i dy djemve, njëri prej tyre është i plagosur. Mirëpo gjendja shëndetësore e djalit të plagosur (27 vjeçar) është stabile kanë bërë të ditur zyrtarët e Spitalit të Pejës.

Policia sapo arrestoi babë e bir për vrasjen në Zahaq

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme