Prindërit e rrahin vajzën e tyre në Gjakovë, njëri arrestohet

Prishtinë | 02 Nën 2019 | 12:08 | Nga Ekonomia Online

Raportohet se policia në Gjakovë ka arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër rom ( bashkëshortë), pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht vajzën e tyre.

Të dyshuarit janë intervistuar  dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është dërguar në mbajtje ndërsa  e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme