Prishtinë, një person gjendet i vdekur në një shtëpi të pabanuar

Prishtinë | 09 Qer 2019 | 15:26 | Nga Ekonomia Online

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore si dhe ekipi mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës, njofton Klan Kosova.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 21:00, ndërsa familjarët e tij e kanë identifikuar trupin.

Me urdhër të prokurorit ,trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML në Prishtinë për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Të ngjashme