Prizren, dy familje pas një mosmarrëveshje rrahen mes veti

Prishtinë | 17 Gus 2019 | 14:30 | Nga Ekonomia Online

Në Prizren, dje dy familje janë rrahur në mes vete pas një mosmarrëveshje, të përfshira ishin pesë burra dhe dy gra.

Të lënduar janë të dyshuarit dhe një grua (viktimë) të cilët  kanë pranuar tretman mjekësor

Sipas raportit 24 orësh të policisë të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy janë dërguar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme