Ra nga pema, gjendet i vdekur një burrë në oborrin e shtëpisë në Pejë

Prishtinë | 20 Qer 2022 | 09:00 | Nga Ekonomia Online

Një burrë është gjetur pa shenja jete në oborrin e tij, pasi ra nga pema.

Viktima është gjetur në oborrin e shtëpisë, derisa është konstatuar vdekja nga ekipi mjekësor.

Trupi u dërgua për obduksion.

“Pejë 19.06.2022 – 07:50. Është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij viktima mashkull kosovar. Dyshohet se viktima ishte rrëzuar nga një pemë dhe si pasojë e lëndimeve kishte ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësorë në vendin e ngjarjes. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.”

Të ngjashme