Rahovec: Rrahen mes vete, arrestohen dy persona

Prishtinë | 22 Kor 2019 | 10:17 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Rahovec pasi janë rrahur mes vete. Ngjarja ka ndodhur të dielën.

Bëhet e ditur se njëri nga ta është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje, janë rrahur mes veti dhe si pasoj kanë pësuar lëndime trupore. Dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar. Rasti është duke u hetuar” thuhet në njoftimin e Policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme