Rrah babanë dhe vëllain, arrestohet

Prishtinë | 25 Tet 2019 | 11:15 | Nga Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se kanë arrestuar në Prishtinë një person pasi që i njejti pas një mosmarrëveshje ka kanosur dy viktima, vëllanë dhe babin e tij.

I njejti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur dy viktimat meshkuj K-Shqiptarë (babain dhe vëllain e tij ). Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, shkruhet në njoftim të policisë”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme