Rrahen 4 persona në Rahovec, gjuajnë edhe me armë zjarri

Prishtinë | 22 Nën 2019 | 12:11 | Nga Ekonomia Online

Katër persona janë rrahur të enjtën në Rahovec, ku njëri prej tyre ka ikur nga Policia e Kosovës ndërsa tre janë arrestuar.

“Janë arrestuar tre të dyshuarit meshkuj K/Shqiptar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje me të dyshuarin tjetër i cili gjendet në arrati, janë rrahur mes vete dhe dyshohet se njëri prej tyre ka shtënë me armë zjarri. Në vendin ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar dy gëzhoja të armës, ndërsa nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në njoftim.

Ky rast është në procedurë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme