Rrahje masive në Xërxë të Rahovecit, katër të arrestuar

Prishtinë | 08 Jan 2020 | 10:33 | Nga Ekonomia Online

Katër persona janë arrestuar dje pas një rrahje në Xërxë të Rahovecit, bën të ditur Policia e Kosovës.

PK-ja shton se rasti ka ndodhur në ora 03:55, derisa të dyshuarit janë lënduar.

“Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje në një lokal nate, janë përleshur fizikisht në mes vete. Si pasojë, të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme