Rrahje mes disa personave në oborrin e diskotekës në Gjakovë (pamje të rënda)

Ilustrim
Prishtinë | 13 Qer 2022 | 14:27 | Nga Ekonomia Online

Në orët e para të mëngjesit të ditës së diel, rreth 03:00, ka ndodhur një rrahje në oborrin e një diskoteke në Gjakovë.

Në rrahje janë përfshirë disa persona, teksa motivi nuk dihet ende.

Gjatë ditës së djeshme Gazeta Express publikoi pamje nga rrahja mes disa djemve dhe vajzave në oborrin e një diskoteke në Çagllavicë të Prishtinës.

Të ngjashme