Rrahje në Deçan, lëndohen katër persona

Deçan | 27 Pri 2017 | 10:41 | Nga

Policia njofton për një rrahje në Deçan ndërmjet disa personave, me ç’rast njëri prej tyre kishte përdorur një mjetë të prehtë dhe si pasojë lëndime trupore kanë pësuar katër meshkuj.

Të lënduarit kanë marrë ndihmën mjekësore dhe më pas janë liruar.

Në lidhje me rastin janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj dhe me vendim të prokurorit njëri është dërguar në mbajtje, ndërsa i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme