Rrahje në Malishevë, policia arreston dy persona

Prishtinë | 19 Maj 2019 | 11:11 | Nga Ekonomia Online

Gjatë natës së mbrëmshme pesë persona në Malishevë janë përleshur fizikisht. 

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore. Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka konfiskuar një pistoletë. 

Të dyshuarit janë dërguar në stacion policor. Pas intervisitmit , me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjashme