Rrahje në Prishtinë, një femër e një mashkull bëhen për spital

Prishtinë | 23 Pri 2019 | 10:25 | Nga Ekonomia Online

Në orët e vona të së hënës është raportuar për dhunë familjare.

Me këtë rast janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër K-Shqiptare pasi që janë rrahur në mes vete, njofton Policia e Kosovës.

 Si pasojë të dy kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Me  vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme