Rrëmbim me forcë në Pejë

Prishtinë | 11 Gus 2017 | 10:39 | Nga

Policia ka arrestuar tre të dyshuar në lidhje me privimin e kundërligjshëm nga liria të një personi.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 17:20 në rr. “Azem Jakupi –Lukaj”, në Pejë.

Sipas Policisë, viktima ka informuar se ka qenë duke u kthyer në shtëpi. Atë e kanë ndaluar dy persona dhe e kanë futur në veturë me forcë duke e dërguar në një vend tjetër.

“Njësiti policor ka arrestuar tre te dyshuar meshkuj K/Egjiptian të cilët me urdhër te prokurorit dërgohen në mbajtje”, njofton Policia.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme