Rrihen mes veti 4 serbë

Prishtinë | 16 Qer 2019 | 13:06 | Nga Ekonomia Online

Në fshatin Dren të Zubin Potokut, ka ndodhur një përleshje mes katër serbëve, të cilët kanë pësuar lëndime trupore.

“Është raportuar se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti katër persona meshkuj  Serbë.   Si pasoj e rrahjes lëndime trupore kanë pësuar dy të dyshuar dhe ankuesi, të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.  Në lidhje me rastin janë njoftuar autoritetet kompetente për procedura të mëtejme”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës..

Të ngjashme