Rryma elektrike mbyt një person në Viti

Prishtinë | 28 Maj 2017 | 12:02 | Nga

Policia raporton se në Viti një person përderisa ishte duke punuar-larguar një llamarine, dyshohet se bie ne kontakt me rrjetin elektrik me ç’rast pëson lëndime trupore dhe i njëjti pa shenja jete dërgohet ne ambulancën e Vitisë.

Mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës ndërsa, me urdhër te prokurorit trupi i pa jete dërgohet ne IML për obduksion.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme